S M A R T C I T Y I N D E X

Loading

Slovenské Smart City KPI za rok 2020

Ponúkame kompletný zoznam všetkých samospráv, ktoré sme hodnotili a ich umiestnenie v porovnaní s ostatnými samosprávami. Pozície vychádzajú z prepočtov v roku 2020.

Key Performance Indicators, skratka KPI. možno prekladať ako kľúčové ukazovatele výkonnosti, alebo výkonové ukazovatele, zvyčajne sa používa skratka KPI. Pri využívaní verejných financií je potrebné sledovať aj spôsob ich využitia. Boli verejné financie využité efektívne? V prípade, ak máme implementované inovatívne systémy alebo technológie, tieto systémy vďaka interoperability medzi sebou komunikujú a autonómne riadia procesy na základe vyhodnocovania týchto dát, musíme sa z manažérskeho hľadiska pozrieť na celkový proces a vyhodnotiť, či naše rozhodnutie pri implementácií bolo správne a v akej miere zlepšilo riadenie samosprávy.

Index predchádzajúcich rokov (verzií)
Index podľa veľkostných skupiín

Prehliadate porovnanie len v rámci celkového umiestnenia samospráv. Ak chcete vidieť umiestnenie vo všetkých šiestich kľúčových oblastiach, prosím je potrebné Prihlásiť sa

Ako čítať benchmark

Naučíme Vás, ako na
metodiku alebo prácu
s piliermi indexu.

Veľkostné rozdelenie

Pozrite si porovnanie na základe
rozdelenia samospráv podľa
veľkostných skupín.

Ako na to - newsletter

Prihláste sa do nášho učiaceho sa
newslettra a my vás prevedieme
zákulisím celého benchmarku.

Ako čítať naše dáta

Ako čítať naše dáta

Prečítajte si náš návod, ako čítať dáta, ako ich komunikovať a zároveň interpretovať. Pozrite si návod, postup a štruktúru našich dát.

Zistiť viac